مته گرانیت BOSCH - CYL-5

  سطح کارتو ببر بالا

  در پروژه های ساختمانی و نصبیات آن ، کیفیت و تمیزی در سوراخکاری اهمیت زیادی در دید بصری از نظر نظم و چینش معماری دارد و یک سوراخکاری نامطلوب علاوه بر استهلاک دستگاه و به وجود آمدن خسارت ساختمانی ، می تواند باعث از بین رفتن دید بصری در فضای مورد نظر گردد ، حتی به طوریکه : یک نصب بی کیفیت المان  باعث از بین رفتن نظم و شکیل بودن المان نصب شده میگردد.

  از آنجاییکه استفاده از ابزار مناسب در پروژه ها یک امری ضروری به شمار می رود انتخاب متعلقات مصرفی ابزار نیز تاثیر زیادی در کیفیت کار دارد.

  مته های نسل CYL-5 شرکت بوش (BOSCH) به دلیل ترکیب کارباید و فولاد در قسمت الماسه مته ها ، باعث افزایش مقاومت نوک الماسه مته در برابر سایش می گردد و به همین دلیل دارای دوام طولانی در حفاری انواع سنگ های طبیعی و مصنوعی ، مطالح ساختمانی و بتن می باشد و همچنین به دلیل طراحی منحصر به فرد Power Grip Shank باعث انتقال قدرت 100% نیروی چرخشی به مته میگردد و همچنین به دلیل طراحی بکار رفته در زاویه دورانی شیارهای تخلیه گرد و غبار ناشی از سوراخکاری موجب کاهش سایش بین گرد و غبار حاصله از سوراخکاری و بدنه مته می گردد. 

  مته های الماسه گرانیت نسل BOSCH- CYL-5 ، بهترین گزینه جهت سوراخکاری مصالح سخت از جمله سنگ گرانیت می باشد و همانطور که می دانید ، سنگ گرانیت یک سنگ آذین و بسیار سخت و با دوام می باشد و از همین رو متداول ترین سنگ در صنعت ساختمان می باشد.

  این مته ها با تمامی سایزهای 6 تا 12 میلی متر  ، با بهترین نرخ قیمتی از سمت مجموعه ایران پروفشنال عرضه گردیده است و قابل خریداری می باشد.

  لطفا کمی صبر کنید ...