مته همه کاره بوش BOSCH - CYL 9 Multi Cunstruction

  سطح کارتو ببر بالا

  حتما براتون پیش اومده جهت سوراخکاری در پروژه ها مجبور هستید تعداد زیادی مته حمل کنید تا نسبت به متریال و سایز سوراخکاری اونها رو مداوم تعویض کنید که باعث کاهش سرعت پیشروی در پروژه ها میشه .

  این بار شرکت بوش با مته های همه کاره CYL-9 ، این مشکل رو حل کرده و و بدون تعویض مته میتوان متریال های فلزی ، بتنی ، سرامیکی ، فلزی ، پلاستیکی و چوبی رو به راحتی سوراخکاری کرد.

  مته های همه کاره سری CYL-9 با لبه های الماسه از جنس کاربید با مقاومت بسیار بالا ساخته شده است و به نسبت طول عمر بالا، بهترین گزینه برای سوراخکاری متریال های ساختمانی و بتن و همچنین فلزات و چوب های نرم و پلاستیک محسوب میگردد.

  از وجه تمایز این مته ها می توان به قابلیت سوراخکاری در حالت ضربه ای برای مصالح ساختمانی و بتن و همچنین سوراخکاری بدون ضربه جهت سوراخکاری فلزات ، چوب نرم ، و پلاستیک اشاره کرد.

  با تهیه این مته ها هم میتوان در خرید مته برای انواع متریال های کار شده صرفه جویی کرد و هم سرعت پیشروی در پروژه ها را افزایش داد.

  این مته ها با تمامی سایزهای 4 تا 12  ساخت کشور آلمان ، با بهترین نرخ قیمتی از سمت مجموعه ایران پروفشنال عرضه گردیده است و قابل خریداری می باشد.

  CYL-9 برای وقتی که نوع متریال مهم نیست

  لطفا کمی صبر کنید ...